Başvurular

Başvuru ve İşleyiş

Giresun Üniversitesindeki tüm öğrencilerimiz, idari ve akademik personellerimiz, gözle görünen veya görünmeyen engeli nedeniyle; akademik öğreniminde, yurtta, ulaşımda, ve sosyal yaşama katılmada yetersiz olduğunu hissederse Engelsiz Üniversite Birimi iş ve işlemlerini yürütmekle sorumlu Üniversitemiz Eğitim Fakültesi öğretim üyesi Dr.Yasemin Doğan'a telefon veya e-posta yoluyla ulaşabilir veya Engelli Öğrenci Başvuru Formu’nu doldurarak Birim’le irtibata geçebilir

Engelli Öğrenci Başvuru Formu

Giresun Üniversitesi’nde öğrenciyseniz, doğuştan veya sonradan herhangi bir nedenle bedensel, zihinsel, ruhsal, duyusal ve sosyal yeteneklerinizin çeşitli derecelerde kaybınız varsa aşağıdaki formu doldurarak Engelsiz Üniversite Birinize başvurunuz. Birimimiz toplumsal yaşama uyum sağlama ve günlük gereksinimlerini karşılama güçlükleriniz, korunma, bakım, rehabilitasyon, danışmanlık ve destek hizmetleri konularında size yardımcı olacaktır.
  (Vermiş olduğunuz bilgiler kesinlikle gizli tutulacaktır.)

Gönüllü Öğrenci Başvuru Formu

Gönüllü olarak Engelsiz Üniversite Birimi ile işbirliği içerisinde çalışmak isterseniz aşağıdaki “Gönüllü Öğrenci Formunu” doldurup Engelsiz Üniversite Birimine göndermeniz gerekmektedir. Unutmayın kendini yeterli ve sağlıklı hisseden her birey yarının bir engelli adayıdır.